ملاحضات قبل از جراحی بینی

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آوریل 3rd, 2017

قبل از برنامه ریزی عمل بینی، شما باید با جراح بینی خود درباره عوامل مهمی که نقش تعیین کننده در موفقیت آمیز بودن عمل جراحی زیبایی بینی برای شما دارد، مشورت کنید. در این جلسه اطلاعات مفیدی را دریافت می کنید.

یکسری نکات قبل از عمل جراحی بینی به شرح زیر مورد توجه قرار می گیرد:

  • سابقه بیماری شما. مهمترین سوالی که پزشک قبل از عمل بینی از شما می پرسد درباره انگیزه و هدف شما از انجام عمل جراحی بینی است. پزشک از شما درباره سابقه بیماری سوال می کند که این موضوع شامل ارائه یک تاریخچه از گرفتگی بینی، پولیپ بینی، جراحی های انجام شده و هر گونه داروی مورد استفاده است. اگر شما با مشکلات خونی همچون بیماری هموفیلی و یا مشکلات انعقادی مواجه هستید، نمی توانید برای انجام عمل جراحی بینی فرد مناسبی باشید.
  • معاینه فیزیکی. پزشک پوست، ناحیه داخلی و خارجی بینی شما را معاینه و بررسی می کند. معاینه فیزیکی به دکتر کمک می کند تغییرات مورد نیاز در بینی شما را مشخص کند و ویژگی های فیزیکی همچون ضخامت پوست یا قدرت غضروف بینی شما را بررسیی نماید. در حقیقت این مسائل می تواند بر نتایج حاصل از عمل جراحی بینی شما تاثیر گذار باشد. معاینه فیزیکی همچنین برای تعیین تاثیر جراحی رینوپلاستی بر سیستم تنفسی شما مهم و ضروری می باشد.

گاهی اوقات جراح با شما درباره انجام یک عمل جراحی برای اصلاح چانه نیز صحبت می کند. اصلاح چانه به این دلیل لازم است که گاهی اوقات کوچک بودن چانه باعث ایجاد تصور بزرگ بودن بینی می شود و انجام منتوپلاستی می تواند در افزایش تناسب صورت شما نقش تعیین کننده داشته باشد.

ارسال پاسخ

EnglishIran